Vítejte na stránkách Michala Konče zasvěcených především muškaření.

Czech version

Fishing guide
Price list
Underwater 1
Underwater 2
Binding serials
E-mail
Your wiews
UPCE

friendly web L. Formana

dodavatel kvalitních nejen rybářských věcí
Máte-li vykoumané optimální podmínky pro lov na Vašich oblíbených revírech, ale nevíte o možnostech kontroly, tedy kromě předpovědi počasí, která spíše prognóze neodpovídá. Je možné použít vybraná měření ze serverů pla a pmo, které disponují informacemi týkajících se aktuální výšky hladiny a průtoku řeky.
graf výšky a průtoku
insect   flies  campaign  rivers  gallery  articles  federation  upce   your wiews  
27.11.2006  Na  muskarina.net vyšel článek týkající se regulací toků. Ačkoliv lze tímto způsobem trvale ničit nejenom rybí stanoviště, najdou se vzácně i bílé ovce mezi černými. Důkazem mohou být níže uvedené panoramatické fotografie přehrazení, která se nacházejí na potoce u silnice směrem na Orličky z města Jablonné nad Orlicí.
dolní hráz
horní hráz
plovoucí parašutka5.11.2006  Připravuji pro Vás test včetně fotografii týkající se plovacích vlastností třech základních druhů suchých lipanových mušek v těch nejmenších velikostech, která vznikla na základě debaty na http://www.muskarina.net

Radim s Lipanem    8.9.2006 Průvodcovství je jednou ze služeb, které na těchto stránkách nabízím, a to i přes poměrný nedostatek svého času, kdy jsem nucen si případné zájemce i vybírat. Ikdyž jsem ještě nenapsal na toto téma žádný faktický článek, tak mi má poslední zkušenost a člověk kterého jsem poznal, donutilla, se s Vámi o ní podělit.
Pijavka
22.8.2005
 Assailanters and parasits, they are indivisibility a part of fishes world.  Pressure on fish natality tuck on turn and the with selves already long no-prove defend. Be away are  foretime big trout devirable from natural swab. Endeavour about full verification nature is already in revolt fishery very long way, but all the time even we've only rigorous information for example about leech (Piscicola geometra).(only Czech) 
Další službu, kterou Vám mohu nabídnout je průvodcovství po mých oblíbených řekách, kterými jsou: Divoká Desná, Divoká Orlice, Tichá Orlice, Branná, Krupá, Morava.

TO     Morava    Krupá    Branná
Ukáži Vám svá oblíbená místa, mušky a způsoby lovu. Budete mít možnost chytit si čtyři druhy salmonidů, které se v řekách vyskytují. Poslední dobou, není ani nijakou zvláště velkou výjimkou chytat ryby velikostí i přes 50 cm.

Now is also your chance to buy individual kinds of  flies according to the catalogue offer named flies. (They are more than 60 pieces). Actual offer: 
dry flies from as little as 0,39 € per head.  
                   
      wet, nymfas a larvae from as little as 0,49 €  per head.                            fantastic flies  from as little as  0,49 € per head.

POther sorts of flies you can find in section flies. If you haven’t found any flies you know and require, you can send me a request with a picture or written description of their quality and I will create an exact replica based upon your drafts. If you need inspiration, browse the insect section. Each fly has a code number. In your request sent by e-mail, please use this code number and state the required quantity.
I also offer my services as a river guide to the following rivers: Krupá, Morava, Divoká a Tichá Orlice. As long as you go fishing with me, you never come back with empty hands!!
Some short video from river in Czech republic
Brown Trout 48 cm:
Brown Trout
27.11.2006   Pod odkazem UPCE  je ulo- žena prezentace, která by Vám mohla poodkrýt tajemný svět čipů obsa- žených v jednotlivých digitálních fotoaparátech. Jedná se o základní a jednoduchý popis, který Vám v jednoduchosti vyvratí mýtus kvalita=Me- gapixels.
22.11.2006  Na stránkách fi. equica je představena prezentace a zápis ze semináře nového projektu LIPAN. Dále pak jsou na stránkách uvedeny dotazy a konkrétní odpovědi na dotazy jednotlivých zástupců MO. Je sice pět minut po dvanácté, co se svaz probudil k implementaci jednotného informačního systému, ale i tak je to překvapivé a hlavně chvályhodné. Ale i tento počin může vyvolat spousty otázek (a taky vyvolal). Někteří, asi starší kolegové, dokonce radikálně odmítají, ikdyž z toho pro ně kouká minimálně notebook a internetové připojení
Ve fotogalerii nejdete všechny fotografie, které byly pořízeny nad vodou.
První a druhá podvodní fotogalerie představuje snímky pořízené do roku 2005.
Rozšířené vázací seriály jsou umístěnné v sekci umělých mušek.
TOPlist